افزونه همکاری در فروش | YITH WooCommerce Affiliates Premium

افزونه بازاریابی yith، یک افزونه کاربردی برای فروشگاه‌ساز ووکامرس است که به وسیله آن می‌توانید یک سیستم همکاری در فروش جامع برای فروشگاه خود راه‌اندازی کنید. این افزونه یکی از افزونه‌های شرکت yithemes است.

این افزونه با عنوان YITH WooCommerce Affiliates، شناخته می‌شود و یک افزونه رایگان است ولی اگر بخواهید از امکانات بیشتر این افزونه استفاده کنید باید نسخه پرمیوم را نصب کنید. شما می‌توانید نسخه پرمیوم این افزونه را رایگان از ما دریافت کنید.

لینک دانلود افزونه YITH WooCommerce Affiliates Premium

با این افزونه شما می‌توانید برنامه همکاری در فروش را برای فروشگاه ووکامرس خود ایجاد و مدیریت کنید. همچنین برنامه همکاری با بازاریابان و وب‌سایت‌های همکاری‌کننده خود را مدیریت کنید. همکاری در فروش یک روش بازاریابی است که در آن افراد یا وب‌سایت‌های دیگر به تبلیغ محصولات یا خدمات شما می‌پردازند و در ازای آن، درصدی از فروش انجام شده را به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند.

این پلاگین یکی از قدرتمندترین افزونه‌های وردپرس برای بازاریابی است. اگر سایت فروشگاهی دارید این پلاگین به شما کمک می‌کند تا فروش محصولات خود را افزایش دهید.

ویژگی‌های YITH WooCommerce Affiliates

پیگیری بازاریابان
افزونه بازاریابی yith به شما این امکان را می‌دهد که فعالیت‌های بازاریابان را پیگیری کنید و از تعداد کلیک‌ها، بازدیدها و فروش‌های انجام شده از طریق لینک‌های آن‌ها مطلع شوید.
لینک‌های بازاریابی مخصوص
با استفاده از این افزونه، می‌توانید لینک‌های بازاریابی مخصوص برای هر بازاریاب ایجاد کنید. این لینک‌ها به بازاریابان امکان می‌دهند فعالیت‌های خود را پیگیری کرده و درآمدزایی کنند.
سیستم کارمزد
شما می‌توانید برای بازاریابان خود سیستم کارمزد مشخص کنید. این کارمزد ممکن است بر اساس درصد از فروش یا مقدار ثابت باشد و به صورت اتوماتیک به حساب بازاریاب واریز می‌شود.
پنل کاربری بازاریابان
یک پنل کاربری اختصاصی برای بازاریابان فراهم می‌کند. این پنل به آن‌ها اطلاعات مفیدی درباره فعالیت‌هایشان، کارمزد‌ها و لینک‌های بازاریابیشان را ارائه می‌دهد.

کاربرد YITH WooCommerce Affiliates

جذب کاربران جدید
 یکی از کاربردهای اصلی همکاری در فروش، جذب کاربران جدید به فروشگاه است. بازاریابان می‌توانند از طریق کانال‌های مختلف خود، مانند وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، یا ایمیل، محصولات فروشگاه شما را به کاربران جدید معرفی کنند.
افزایش آگاهی از برند
افزونه بازاریابی yith می‌تواند به افزایش آگاهی از برند شما کمک کند. بازاریابان با معرفی محصولات شما به مخاطبان خود، باعث می‌شوند که برند شما بیشتر شناخته شود.
افزایش فروش
فزایش فروش یکی از اهداف اصلی همکاری در فروش است. بازاریابان با هدایت کاربران به فروشگاه شما، باعث افزایش فروش محصولات شما می‌شوند
افزونه بازاریابی yith

افزونه بازاریابی yith، یک ابزار قدرتمند برای فروشگاههای ووکامرس است که می تواند به شما کمک کند تا برنامه همکاری در فروش موفقی برای فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید. این افزونه به شما کمک می‌کند تا فروش خود را افزایش دهید. مخاطبان جدیدی را جذب کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است