افزونه درگاه پرداخت بانک صادرات

درگاه پرداخت بانک صادرات یکی از افزونه‌های بسیار مهم برای فروشندگان آنلاین است که امکان پرداخت‌های امن و مطمئن از سمت مشتریان را فراهم می‌کند.

آنچه در این صفحه خواهید خواند

این پلاگین جزو افزونه‌های درگاه پرداخت ووکامرس است که اتصال مستقیم و امن به درگاه پرداخت را فراهم می‌کند تا مشتریان بتوانند با استفاده از کارت‌های بانکی خود به راحتی پرداخت‌های خود را انجام دهند.

با پنل تنظیمات این افزونه حالت‌های مختلف پرداخت مانند پرداخت موفق، پرداخت لغو شده، پرداخت ناموفق، وضعیت سفارش و … را می‌توان تعیین کرد.

ویژگی‌های افزونه درگاه اینترنتی بانک صادرات

پشتیبانی از انواع کارت‌ها
درگاه پرداخت بانک صادرات معمولاً از انواع کارت‌های اعتباری داخلی و بین‌المللی، کارت‌های بانکی، وجوه الکترونیکی و سایر ابزارهای پرداخت الکترونیکی پشتیبانی می‌کند.
پشتیبانی از تراکنش‌های ارزی
اگر کسب و کار شما به بازارهای بین‌المللی مرتبط باشد، این درگاه اغلب از تراکنش‌های ارزی نیز پشتیبانی می‌کند.
پرداخت مستقیم
این ویژگی به مشتریان این امکان را می‌دهد که بدون انتقال به سایت بانک، تراکنش‌های خود را مستقیماً از سایت فروشگاه انجام دهند.
پشتیبانی از وضعیت‌های تراکنش
فراهم کردن وضعیت‌های مختلف برای تراکنش‌ها از جمله تأیید، رد، یا در انتظار، تا بتوانید وضعیت تراکنش‌های مالی را پیگیری کنید.

مزایای افزونه درگاه پرداخت بانک صادرات

امنیت بالا
بانک صادرات از استانداردها و فناوری‌های امنیتی پیشرفته برای اطلاعات مالی و تراکنش‌های مشتریان استفاده می‌کند. این امر اعتماد و اطمینان بیشتری را برای مشتریان ایجاد می‌کند.
پردازش سریع تراکنش‌ها
درگاه پرداخت بانک صادرات به دلیل به‌روز بودن و فناوری‌های پیشرفته، تراکنش‌ها را به سرعت و بدون تاخیر پردازش می‌کند.
دسترسی به ابزارهای مدیریت
فروشندگان می‌توانند از ابزارهای مدیریتی درگاه پرداخت بانک صادرات استفاده کنند تا تراکنش‌ها و اطلاعات مالی خود را به راحتی مدیریت کنند.
پشتیبانی از پرداخت مستقیم
درگاه پرداخت بانک صادرات این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان بدون انتقال به سایت بانک، تراکنش‌های خود را مستقیماً از سایت فروشگاه انجام دهند. این امر تجربه خرید را برای مشتریان ساده‌تر می‌کند.

یکی از ویژگی‌های مهم این افزونه امکان پذیرش انواع مختلف کارت‌های بانکی است. از جمله کارت‌های عضو شبکه شتاب که محدودیت‌های کمی دارند و همچنین کارت‌های بین‌المللی که به مشتریان این امکان را می‌دهند تا از سراسر دنیا خرید کنند. این افزونه همچنین امکان پرداخت قسطی برای برخی کالاها را نیز فراهم می‌کند.

با این افزونه، فروشندگان می‌توانند به طور مستقیم و به‌صورت آنلاین دریافت وجه از کاربران را به سادگی انجام دهند. این افزونه به سرعت و سهولت، اتصال به سیستم فروشگاه‌ساز ووکامرس را فراهم می‌کند و امکانات گسترده‌ای برای پذیرش پرداخت‌های متنوع و امن فراهم می‌کند.


نتیجه‌گیری

درگاه پرداخت بانک صادرات، با فروشگاه‌ساز ووکامرس کاملا سازگار است. کافی است که به عنوان پذیرنده در بانک صادرات ثبت‌نام کنید و کد اتصال به درگاه را دریافت کنید. بعد از این مرحله می‌توانید وب‌سایت وردپرسی خود را به راحتی به سرویس پرداخت بانک صادرات متصل کنید.

به طور کلی، با این افزونه فروشندگان آنلاین این امکان را دارند که با اتصال امن و سریع به بانک صادرات، فرآیند دریافت وجه از کاربران را به صورت آسان و امن انجام دهند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است