افزونه All in One SEO چیست؟

افزونه All In one seo pack، در جهت بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو فراهم شده است. کار با این افزونه آسان است و کاربران مبتدی نیز می‌توانند از این افزونه به راحتی استفاده کنند.

همانطور که می‌دانید با استفاده از سئو می‌توانید رتبه وب‌سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه کنید. با اینکه وردپرس به صورت پیشفرض برای SEO بهینه است ولی می‌توانید با استفاده از پلاگین‌های سئو تنظیمات دیگری مانند تنظیم عنوان، توضیحات متا، ایجاد نقشه سایت، بهینه سازی تصاویر و … وب‌سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

پلاگین All In One SEP Pack یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های سئو است که برخی از کاربران این پلاگین را رقیب افزونه Yoast SEO می‌دانند. البته در نسخه یواست سئو پرمیوم امکانات بیشتری نسبت به نسخه رایگان وجود دارد.

آموزش افزونه All In One Seo Pack

پلاگین All in One SEO از مخزن وردپرس در دسترس است. می‌توانید این پلاگین را دانلود کرده و نصب کنید. بعد از نصب افزونه، از پیشخوان وردپرس می‌توانید به بخش تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشید.

افزونه All in One SEO

بعد از اینکه افزونه نصب شد باید فعال‌ سازی افزونه را بزنید. در این مرحله بعد از فعال سازی، All In One SEO به پیشخوان وردپرس شما اضافه می‌شود و می‌توانید از بخش تنظیمات کلی، پیکر بندی پلاگین را شروع کنید. .

پیکر بندی افزونه All in One SEO

بعد از کلیک بر روی دکمه Let s Get Started، فرم‌ها را به شما نشان می‌دهد که باید اطلاعات مربوط به وب‌سایت خود را وارد کنید. مشخص کنید که سایت شما مربوط به کدام دسته از سایت‌ها می‌باشد.

فرم ها در افزونه All in One SEO

در قسمت Home Page Title باید نحوه نمایش سربرگ‌های سایت را مشخص کنید. در تب ” توضیحات متای صفحه اصلی” توضیحات لازم را بنویسید و ذخیره کنید و به مرحله بعدی بروید.

وارد کردن اطلاعات سایت و لوگو

در این صفحه اطلاعات مربوط به عنوان سایت، اطلاعات تماس و لوگو را وارد کنید. در انتهای صفحه اطلاعات شبکه‌های اجتماعی را وارد کرده و ذخیره کنید تا به صفحه بعدی بروید.

اطلاعات سایت در افزونه All in One SEO

انتخاب ویژگی‌های مورد نیاز

در این قسمت تعیین می‌کنید که کدام ویژگی‌های سئو را نیاز دارید. گزینه‌هایی که به صورت پیشفرض انتخاب شده‌اند را می‌توانید بر اساس کاربری وب‌سایت خود تغییر دهید.

ویژگی ها در افزونه All in One SEO

نحوه نمایش سایت در نتایج جستجو

تنظیمات این صفحه مربوط به نمایش سایت در نتایج جستجو است. تعیین می‌کنید که چه چیزهایی از سایت در نتایج جستجوی گوگل به کاربران نمایش داده شود.

جستجو در افزونه All in One SEO

تجزیه و تحلیل سایت

در این قسمت پیشنهاداتی که پلاگین all in one seo pack در مورد نحوه بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت ارائه می‌دهد را می‌توانید دریافت کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا رتبه بالاتری در نتایج جستجو کسب کنید.

تجزیه و تحلیل در افزونه All in One SEO

لایسنس

افزونه‌ای که ما در اینجا توضیح دادیم مربوط به نسخه رایگان بود که نیازی به وارد کردن لاینس ندارد و می‌توانید دکمه Skip this Step را بزنید. اما در صورتی که برای این افزونه از لایسنس‌های دیگری استقاده می‌کنید، می‌توانید در کادر زیر لایسنس را وارد کنید.

لایسنس در افزونه All in One SEO

پیکربندی افزونه All in One SEO به اتمام رسید. می‌توانید نتایج تحلیل این پلاگین را بر روی وب سایت خود مشاهده کنید.

افزونه All in One SEO، جزو افزونه‌هایی است که برای سئو سایت‌های وردپرسی به کار می‌رود. با استفاده از این پلاگین می‌توانید سایت وردپرسی خود را بهینه کنید.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *    لیلا پناهی

    عضو تیم تولید محتوا رایتم

    ۵ مقاله اخیر

    ۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است