قالب وردپرس I Themer فارسی

قالب وردپرس I Themer فارسی یک قالب قدرتمند است که به مدیران سایت این امکان را می دهد تا طراحی صفحات خود را به شکلی منحصر به فرد طراحی کنند. مدیران سایت برای شخصی سازی صفحات خود با استفاده از این قالب، نیازی به دانش خاصی ندارند. مدیران سایت به راحتی می توانند با این قالب صفحات زیبایی برای خود طراحی کنند.

برای دریافت این قالب قدرتمند می توانید از باکس دانلودی که در انتهای همین صفحه قرار دارد، استفاده کنید و قالب را دریافت کنید.

ویژگی های قالب وردپرس I Themer

از ویژگی های این قالب میتوان به امکان ایجاد ساختار متفاوت برای صفحات اشاره کرد. این ویژگی ها شامل قابلیت سفارشی سازی فونت ها، اندازه متن، رنگ ها و تصاویر، و همچنین امکان افزودن ابزارک هایی مانند اسلایدرها و فرم ها و دکمه ها اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی های این قالب این است که هر صفحه ای از سایت را می توان به صورت خاص سفارشی سازی کرد. و این قابلیت باعث می شود یک مدیر سایت بر روی ظاهر و عملکرد وب‌سایت خود کنترل کاملی داشته باشد. در نتیجه تجربه کاربری خوبی را برای کاربران فراهم می کند.

قالب وردپرس I Themer امکان ادغام با افزونه های دیگر وردپرس را فراهم میکند. این قالب به کاربران این امکان را می دهد که از افزونه های مختلف برای بهبود عملکرد وب سایت خود استفاده کنند.


نتیجه گیری

در نهایت، این قالب بخاطر ویژگی هایی که دارد به مدیران سایت کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون داشتن تخصص خاصی، بتوانند سایت خود را پیاده سازی کنند. همچنین صفحات سایت خود را به طور دلخواه سفارشی سازی کنند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است