افزونه قیمت پویا و تخفیف ووکامرس | Dynamic pricing and discounts

قیمت پویا و تخفیف ووکامرس، پلاگینی است که به فروشندگان وب‌سایت‌های ووکامرس این امکان را می‌دهد تا سیاست‌های قیمت‌گذاری دلخواه خود را پیاده‌سازی کرده و تخفیف‌ها و قیمت‌های پویا را مدیریت کنند. در واقع به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا بر اساس میزان خریدشان، تخفیف بگیرند.

افزونه قیمت پویا و تخفیف به شما کمک می‌کند تا انواع تخفیف را به کاربران خود بدهید. می‌توانید بر اساس تعداد محصول، دسته‌بندی محصول، جمع سبد خرید و موارد دیگر تخفیف‌های متفاوتی را ارائه دهید.

پلاگین قیمت پویا و تخفیف

افزونه قیمت پویا و تخفیف باعث افزایش فروش، جلب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی می‌شود. در ادامه، به برخی از ویژگی‌ها و مزایای این افزونه پرداخته خواهد شد.

با استفاده از این افزونه، مدیران سایت می‌توانند تخفیف‌های گروهی را بر اساس مقدار خرید، تعداد محصولات یا ویژگی‌های خاص تنظیم کنند. این امکان به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه خرید را برای مشتریان فراهم کنند و ایجاد احساس ویژه‌ای در آن‌ها به وجود آورند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب افزونه، توانایی اعمال تخفیف‌ها و قیمت‌های پویا بر اساس زمان خاصی است. فروشندگان می‌توانند به راحتی تخفیف‌های فصلی، تخفیف‌های ویژه در تعطیلات یا حتی تخفیف‌های فوری را تعیین کنند.

همچنین، این افزونه قابلیت ایجاد قوانین تخفیف پیچیده را فراهم می‌کند. این قابلیت اجازه می‌‎دهد تا تخفیف‌های ترکیبی بر اساس چندین شرط مختلف مانند نوع محصول، دسته‌بندی، یا مشخصه‌های خاص را اعمال کنید.


افزونه قیمت پویا و تخفیف ووکامرس، به فروشندگان این امکان را می‌دهد تا به شکل هوشمندانه‌تری بازار خود را مدیریت کرده و رقبا را پشت سر بگذارند. این پلاگین یک ابزار اساسی برای بهبود عملکرد فروشگاه‌های آنلاین ووکامرس است و به طور کلی به ارتقاء تجربه خرید مشتریان کمک می‌کند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است