پیگیری سفارشات ووکامرس | Order tracking for Wc

پیگیری سفارشات در ووکامرس یکی از بخش‌های مهم برای مدیریت یک فروشگاه آنلاین است. این قابلیت به فروشندگان اجازه می‌دهد تا فرآیند سفارشات را از ثبت تا تحویل، به بهترین شکل مدیریت کنند.

فهرست مطالب

معرفی افزونه

این افزونه به صورت اختصاصی توسط تیم توسعه‌دهندگان رای‌تم توسعه داده شده است و کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود.

افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس بعد از نصب به صورت یک ویجت به المان‌های پایه در المنتور اضافه می‌شود. المنتور این قابلیت را به شما می‌دهد تا بتوانید استایل دلخواه خود را طراحی کنید.

در تصویر زیر نمونه‌ای از خروجی افزونه را مشاهده می‌کنید.

بعد از انتخاب ویجت پیگیری سفارشات میتوانید استایل لیبل ها و استایل دکمه و استایل چیدمان را کاملا شخصی سازی کنید تا با سایر المان‌های سایتتان هماهنگ شود.

رنگ و تایپوگرافی و padding را به دلخواه تنظیم کنید. از تنظیمات پیشرفته هم می‌توانید تنظیمات مورد نیاز را اعمال کنید.

با این افزونه می‌توانید وضعیت سفارشات کاربران را مشاهده و مدیریت کنید. مشاهده و پیگیری وضعیت هر سفارشی از مراحل ثبت تا ارسال را فراهم می‌کند. این اطلاعات شامل وضعیت پرداخت، آماده‌سازی برای ارسال و ارسال نهایی است.

همچنین اطلاعات کاملی از وضعیت هر سفارش را در اختیار داشته باشند. این افزونه به مدیران سایت کمک می کند تا درگیر تماس‌های تلفنی و ایمیل‌های دریافتی از مشتریانی که در ارسال محصولاتشان مشکلی پیش‌آمده است، نشوند.

افزونه ووکامرس این امکانات را فراهم می‌کند تا کسب‌وکارها بتوانند به بهترین نحو ممکن با سفارشات خود برخورد کنند.

با استفاده از افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس، فروشندگان می‌توانند اقدامات مختلفی را انجام دهند که به بهبود فرآیند پیگیری سفارشات کمک می‌کند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است