افزودنی پرداخت اقساطی ووکامرس |woocommerce deposits

افزودنی woocommerce deposits، به شما امکان می‌دهد تا محصولات خود را به صورت قسطی به فروش برسانید. این افزونه با ووکامرس سازگار است و می‌توانید مبلغ پیش‌پرداخت را به صورت ثابت یا درصدی از محصول تعیین کنید.

آنچه در این صفحه خواهید خواند

برای نصب افزونه woocommerce deposits، ابتدا باید افزونه ووکامرس را در سایت خود نصب کنید. سپس افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس را دانلود و نصب کنید.

با توجه به اینکه افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس در سایت www.codecanyon.net با هزینه 54دلار در دسترس است، ولی ما این افزونه را به صورت ترجمه شده و کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم. می‌توانید از لینک‌دانلودی که در این صفحه قرار داده‌ایم، این پلاگین را دریافت کنید.

پس از فعال کردن افزونه، می‌توانید از طریق صفحه تنظیمات ووکامرس، تنظیمات افزونه پرداخت قسطی ووکامرس را انجام دهید و شرایط پرداخت قسطی را برای محصولات خود تنظیم کنید.

مزایای افزونه woocommerce deposits

افزایش فروش محصولات
پرداخت اقساطی می‌تواند به شما کمک کند تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و فروش بیشتری داشته باشید.
افزایش رضایت مشتریان
با این افزونه به مشتریان کمک می‌کنید تا محصولات گران قیمت را نیز خریداری کنند.
بهبود جریان نقدی
پرداخت اقساطی به شما کمک می‌کند تا جریان نقدی خود را بهبود بخشید.

امکانات افزونه woocommerce deposits

نوع سپرده
شما می توانید نوع سپرده را به صورت درصدی یا مبلغ ثابت تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر نوع سپرده را درصدی انتخاب کنید، می توانید مقدار سپرده را به عنوان درصدی از قیمت محصول تعیین کنید. اگر نوع سپرده را مبلغ ثابت انتخاب کنید، می توانید مقدار سپرده را به عنوان یک مبلغ ثابت تعیین کنید.
فاصله زمانی بین اقساط
شما می توانید فاصله زمانی بین اقساط را از یک روز تا یک سال تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر فاصله زمانی را یک ماه انتخاب کنید، مشتری باید هر ماه یک قسط پرداخت کند
نرخ بهره
شما می توانید نرخ بهره برای هر قسط را تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر نرخ بهره را 10 درصد انتخاب کنید، مشتری باید 10 درصد بیشتر از مبلغ اصلی قسط را پرداخت کند.
یادآوری پرداخت
شما می توانید به صورت خودکار یا دستی یادآوری پرداخت به مشتریان ارسال کنید. به عنوان مثال، می توانید تنظیم کنید که یک یادآوری پرداخت یک روز قبل از تاریخ سررسید هر قسط به مشتری ارسال شود.
گزارش گیری از پرداخت های اقساطی
شما می توانید گزارش های کاملی از پرداخت های اقساطی مشتریان خود دریافت کنید. این گزارش ها شامل اطلاعاتی مانند تاریخ پرداخت، مبلغ پرداختی، و وضعیت پرداخت است.

افزونه پرداخت اقساطی ووکامرس، با پلاگین WPML سازگار است. با توجه به این ویژگی شما می‌توانید محصولات خود را به صورت اقساطی، در سایت‌های چند زبانه خود به فروش برسانید.


افزودنی woocommerce deposits، به مدیران وب‌سایت‌ها کمک می‌کند تا شرایط اقساطی مختلفی را برای محصولات خود تعریف کنند و بتوانند از این طریق فروش محصولات خود را افزایش دهند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است