افزونه ارسال پیامک ووکامرس

افزونه ارسال پیامک ووکامرس، یک پلاگین کاربردی برای فروشگاه‌ساز ووکامرس است که به وسیله آن مدیران سایت می‌توانند پیامک‌های مختلفی را به مشتریان خود ارسال کنند.

لینک دانلود افزونه ارسال پیامک ووکامرس

ویژگیهای افزونه

امکان ارسال پیامک به مشتریان
می‌توانید پیامک‌های مختلفی را به مشتریان خود ارسال کنید، مانند پیامک‌های اطلاع‌رسانی، پیامک‌های تبلیغاتی، یا پیامک‌های تبریک.
امکان ارسال پیامک به مدیران فروشگاه
 می‌توانید پیامک‌های مختلفی را به مدیران فروشگاه خود ارسال کنید، مانند پیامک‌های اطلاع‌رسانی، پیامک‌های هشدار، یا پیامک‌های تأیید
امکان ارسال پیامک به گروه‌های مختلف از مشتریان
می‌توانید پیامک‌های خود را به گروه‌های مختلف از مشتریان ارسال کنید، مانند مشتریانی که محصول خاصی را خریداری کرده‌اند، یا مشتریانی که در یک بازه زمانی خاص ثبت‌نام کرده‌اند

پلاگین ارسال پیامک ووکامرس، یک ابزار ارتباطی سریع است که به مدیران سایت کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و تجربه خرید بهتری برایشان فراهم کنند.

مزایای افزونه

افزایش فروش
پیامک می‌تواند به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید. با استفاده از پیامک می‌توانید به مشتریان خود اطلاع دهید که محصولات جدیدی در فروشگاه شما موجود شده است، یا تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهید.
بهبود تجربه خرید
پیامک می‌تواند به شما کمک کند تا تجربه خرید مشتریان خود را بهبود ببخشید. با استفاده از پیامک می‌توانید به مشتریان خود اطلاع دهید که سفارش آنها ثبت شده است، یا به زودی ارسال خواهد شد.
ایجاد حس وفاداری
پیامک می‌تواند به شما کمک کند تا حس وفاداری مشتریان خود را ایجاد کنید. با استفاده از پیامک می‌توانید به مشتریان خود تخفیف‌های ویژه‌ای ارائه دهید، یا از آنها در مورد تجربه خریدشان نظرخواهی کنید

مراحل ارسال پیامک به مشتریان

 • به صفحه سفارشات خود بروید.
 • سفارشی را که می خواهید به آن پیامک ارسال کنید انتخاب کنید.
 • روی دکمه ارسال پیامک کلیک کنید.
 • پیامک خود را وارد کنید.
 • روی دکمه ارسال کلیک کنید.
ارسال پیامک ووکامرس

با استفاده از افزونه ارسال پیامک ووکامرس، مدیران وب‌سایت‌ها می‌توانند یک تجربه خرید خوب برای مشتریان خود ایجاد کنند و همچنین فروش خود را نیز افزایش دهند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *  لیلا پناهی

  عضو تیم تولید محتوا رایتم

  ۵ مقاله اخیر

  ۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است