افزونه All in One WP Migration

افزونه All in One Migration، ابزاری قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد سایت وردپرسی خود را به آسانی به هاست جدیدی منتقل کنید. این افزونه بیش از 5 میلیون نصب فعال دارد و به دلیل سهولت استفاده و قابلیت اطمینان، مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است.

این پلاگین یک نسخه کامل از سایت وردپرس را به صورت فایل پشتیبان تولید می‌کند و سپس می‌توانید آن را به سرور دیگر منتقل کنید.

ویژگی‌های All in One Migration

انتقال کامل از سایت
با این افزونه می‌توانید کل سایت وردپرس خود را از جمله پایگاه داده، فایل ها و تنظیمات را به هاست جدیدی انتقال دهید.
انتقال جزئی
با این افزونه می‌توانید انتخاب کنید که فقط بخش‌های خاصی از سایت را انتقال دهید، مانند پست‌ها، صفحات یا رسانه‌ها.
انتقال به صورت دستی یا خودکار
می‌توانید پروسه انتقال را به صورت دستی شروع کنید یا اینکه برنامه‌ریزی کنید تا طبق زمانبندی مشخصی به صورت خودکار انجام شود.
پشتیبانی از چندین سایت
از این افزونه می‌توانید برای انتقال چندین سایت وردپرسی به صورت همزمان استفاده کنید. ابتدا نسخه پشتیبان از هر سایت را تولید کرده و سپس آن را به سرور مقصد منتقل کنید.

استفاده از این پلاگین بسیار آسان است و با رابط کاربری ساده‌ای که دارد کاربران تازه وارد به وردپرس، نیز می‌توانند از آن به راحتی استفاده کنند.

اگر با نحوه کار با این پلاگین آشنایی ندارید می‌توانید به آموزش انتقال لوکال هاست به هاست مراجعه کرده و روش کار با این پلاگین را به صورت ویدئویی یاد بگیرید.

این افزونه را می‌توانید هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه پرمیوم دریافت کنید. نسخه رایگان این پلاگین را از مخزن وردپرس دانلود کنید.

بارگزاری افزونه all in one wp migration

نسخه پرمیوم این پلاگین را به صورت کاملا رایگان می‌توانید از ما دریافت کنید که از باکس دانلود انتهای این صفحه قابل دسترس است.

آموزش انتقال لوکال هاست به هاست


در مجموع افزونه All in One Migration، یک ابزار ضروری برای انتقال سایت وردپرس به مکان جدید است. کار با این افزونه خیلی راحت است و تنظیمات خاصی ندارد.

از افزونه‌های دیگری که برای انتقال سایت می‌توانید استفاده کنید، می‌توانیم به پلاگین داپلیکیتور پرو اشاره کنیم که به شما کمک می‌کند تا از سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. این افزونه از سایت‌هایی که محتوای زیادی دارند، نیز پشتیبانی می‌کند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *    لیلا پناهی

    عضو تیم تولید محتوا رایتم

    ۵ مقاله اخیر

    ۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است