افزونه جت وو بیلدر | Jet Woo Builder

افزونه Jet Woo Builder، یک افزونه جانبی برای صفحه ساز المنتور است که برای فیلتر بندی پیشرفته محصولات به کار می‌رود. در واقع با استفاده از این افزونه می‌توانید محصولات خود را در زمان کمتری فیلتربندی کنید.

چون این افزونه سازگاری خوبی با ووکامرس دارد، مدیران وب‌سایت‌ها می‌توانند با این افزونه به راحتی هر فیلتری که می خواهند به محصولات خود بدهند.

لینک دانلود افزونه Jet Woo Builder

این افزونه قابلیت این را دارد که مدیران سایت بدون آنکه مجبور به بارگزاری مجدد محصولاتشان باشند، بتوانند آنها را فیلتر بندی کنند. تا تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان خود فراهم کنند.

افزونه Jet Woo Builder

ویژگی‌های افزونه Jet Woo Builder

فیلترگذاری پویا
این افزونه به شما این امکان را می‌دهد، تا بر اساس ویژگی‌ها، دسته بندی‌ها یا هر پارامتر دلخواه دیگر، محصولات خود را فیلتربندی کنید. این قابلیت باعث بهبود تجربه کاربری و افزایش قابلیت جستجوی وبسایت می‌شود.
انتخابگرهای چندگانه
کاربران می‌توانند بیش از یک فیلتر را همزمان اعمال کنند. این امر به آن‌ها این امکان را می‌دهد که جستجو را با دقت بیشتری انجام دهند.
پیش‌نمایش فوری
این افزونه قابلیت این را دارد که کاربران نتایج فیلتربندی را در لحظه مشاهده کنند، و بدون بروزرسانی صفحه به اطلاعات مورد نظر دست پیدا کنند.
سازگاری با المنتور
این افزونه به طور کامل با المنتور سازگار هست و به کاربران این امکان را می‌دهد که فیلترگذاری را به سرعت و به راحتی به صفحات المنتور خود اضافه کنند.
سفارشی‌سازی آسان
افزونه Jet Woo Builder امکانات سفارشی‌سازی زیادی را فراهم می‌کند، از جمله تنظیمات ظاهری و موقعیت فیلترها در صفحه.

افزونه Jet Woo Builder ، توسط شرکت crocoblock.com ارائه شده است و قیمت این افزونه به ارزش 43 دلار است. اما ما در تیم برنامه‌نویسی رای‌تم این افزونه را ترجمه کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما می‌توانید این افزونه اختصاصی را از باکس دانلود انتهای همین صفحه دریافت کنید.

نمونه‌ای از فیلتر اضافه شده توسط افزونه جت وو بیلدر را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

فیلتر اضافه شده افزونه Jet Woo Builder

جمع بندی

افزونه Jet Woo Builder، هر چیزی که برای ایجاد یک فروشگاه با صفحه ساز المنتور نیاز هست را، فراهم می‌کند. با این افزونه مدیران وب‌سایت‌ها با فیلترهای مختلفی که به محصولات خود می‌دهند، یک محیط منعطف برای کاربران خود به وجود می آورند. در نتیجه تجربه خرید خوبی برای کاربرانشان ایجاد می‌شود.

همچنین این افزونه به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سرعت و با دقت محصولات یا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. با سازگاری بالا و ویژگی‌های سفارشی‌سازی، این افزونه می‌تواند به بهبود کارایی وب‌سایت شما کمک کند.

باکس دانلود
Download Box

فایل های دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لیلا پناهی

عضو تیم تولید محتوا رایتم

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است